Şok 8 Nisan 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 8 Nisan 2020 tarihinde bütün ŞOK alışveriş mağazalarında satışa girecek olan aktüel ürünler belli olmaya başladı. Nisan ayının ikinci haftasında Çarşamba gününün sabahında mağazaların açılması ile birlikte satışa sunulacak olan bu ürünler her zamanki gibi kaliteli ve hesaplıdır. Şok 8 Nisan 2020 Çarşamba günü satışa sunulacak aktüel ürünleri sizler için inceledik.

Şok 8 Nisan 2020 Aktüel Ürünleri

Nisan ayının ikinci haftasında Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak ürünler şu şekildedir.

BiedWood Ahşap Kızılderili Yatağı

BiedWood Ahşap Kızılderili Yatağı Şok alışveriş mağazalarındaki fiyatı 399 TL’dir. Ahşap kısmı 76x146x165 cm ebadındadır. Yata kısmı 70x140x150 cm ebadındadır. Ortopedik yatağa sahip olan bu aktüel ürünün yatak kısmı yıkanabilir özelliktedir. Yatak kılıfı fermuarlıdır ve bu yatak antialerjik ve anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Elastik soft süngerden oluşmaktadır. Bu yatağı rahatlıkla kullanabilir ve üzerinde derin uykular uyuyabilirsiniz. Bu yatağı Şok 8 Nisan 2020 tarihinde bütün Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

BienWood Çocuk Kitaplığı

BienWood Çocuk Kitaplığı, 4 raflı ve 29x43x100 cm ebadındaki bu aktüel ürün bütün Şok alışveriş mağazalarındaki fiyatı 109 TL’dir. Bu aktüel ürünü satın alarak çocuklarınıza bir kitaplık kurabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınızı kitap okumaya heveslendirebilirsiniz.

Anne & Bebek Çantası

Anne & Bebek Çantasını bütün Şok mağazalarından Şok 8 Nisan 2020 tarihinde 39,95 TL’den satın alabilirsiniz. Bu çatanını boyutu 37x28x11i5 santimetredir. Tek bölmesi olan çantanın ön tarafında fermuarlı bir cebi yer almaktadır. Metalize kaplı biberon gözleri, file suluk bölmesi ve ana bölme içerisinde yer alan çok amaçlı cepler yer almaktadır. Bu çanta ayrıca elde ve omuzda taşınabilmektedir.

Nisan Ayının İkinci Haftasında Şok Alışveriş Mağazalarından Satın Alabileceğiniz Diğer Ürünler

  • Lisanslı Bebek Puzzle, Mickey ve minnies serisinden oluşan 12 parça, 2,5 mm ve 4 farklı figürü olan bu puzzle fiyatı Şok alışveriş mağazalarında 12,95 TL’dir.
  • Bebeland markasına ait bebek bakım örtüsü, bebek bezi ve bebeland çamaşır yumuşatıcısı gibi ürünleri Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.
  • İnci markasına ait dondurulmuş gıdaları Şok alışveriş mağazasından satın alabilirsiniz. Dondurulmuş gıdalarda Kayseri Mantısı, Milföy Hamuru, Parmak Patates, Elma Dilim Patates, Karışık Dilim Pizza, Tane Mısır, Garnitür ve Taze Bezelye bulunmaktadır.
  • Nesquik, boyanabilir kase hediyesi ile bu Nesquik’in fiyatı Şok alışveriş mağazalarında 14,95 TL’dir.
  • Golf Maraşım dondurma çeşitlerini mağazamızın aktüel ürünü olarak satın alabilirsiniz.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Covid-19 birçok nörolojik…