Şok 1 Nisan 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 1 Nisan 2020 tarihinde bütün Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler açıklanmaya başladı. Nisan ayının ilk gününde Şok alışveriş mağazalarından satın alacağınız bu aktüel ürünler hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Şok mağazaları garantisinde ve kalitesinde satışa sunulacak bu aktüel ürünleri Şok 1 Nisan 2020 tarihinde Çarşamba günü mağazaların açılması ile satın alabilirsiniz.

Şok 1 Nisan 2020 Aktüel Ürünler

Nisan ayının ilk haftasında satışa sunulacak olan aktüel ürünler şu şekildedir.

Fantom Pratik XL Dik Süpürge

Fantom Pratik XL Dik Süpürgeyi Şok alışveriş mağazalarından 159 TL’den satın alabilirsiniz. Bu süpürgede XL toz kapasitesi, torbasız temizlik, yüksek enerji tasarrufu gibi özellikleriyle satışa sunulacaktır. Pratik kullanımı sayesinde temizliğinizi daha kolay ve daha çabuk yapmanıza yardımcı olacaktır. Toz tutma filtresi Hepa sayesinde daha çok toz tutabilme kapasitesi vardır. Ayrılabilen gövdeleri sayesinde temizlemekte zorlandığınız alanlara daha kolay ulaşabilmenizi olanak sağlayacaktır. Süpürgenin motoru üst kısımda yer almaktadır. Buda koltuk altlarını ve tavanları temizlerken size diğer süpürgelere göre daha avantaj sağlayacaktır. Motor gücü 500 W olan bu süpürgenin kablo uzunluğu 5 metredir. Toz kapasitesi 2 lt olan süpürgenin boru uzunluğu 2 x 34 santimetredir. 2 kg ağırlığındaki bu süpürgenin 3 yıl garantisi bulunmaktadır. Bu aktüel ürünü Şok 1 Nisan 2020 tarihinde bütün Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Arzum Linda Saç Kurutma Makinesi

Arzum Linda Saç Kurutma Makinesinin Şok alışveriş mağazalarındaki fiyatı 89,90 TL’dir. 2000 W motor gücüne sahip bu saç kurutma makinesinde 2 kademeli hız sistemi vardır. 2 kademeli ısı ayarına ve plastik gövdeye sahiptir. Soğuk hava üfleme özelliği, yıkanabilir ve değiştirilebilir hava filtresi, iyon özelliği ve dar kurutma başlığı mevcuttur. Siyah renkteki bu saç kurutma makinesinin kablosunun uzunluğu 1.5 metredir. Ayrıca bu aktüel ürünün garanti süresi 3 yıldır.

Nisan Ayının İlk Gününde Şok Alışveriş Mağazalarından Satın Alabileceğiniz Diğer Ürünler

  • Omo Active 8 kg Toz Deterjanın fiyatı Şok alışveriş mağazalarında 39,90 TL’dir.
  • Mintax 720 ml Sıvı Bulaşık Deterjanının fiyatı 4,25 TL’dir.
  • Mintax Markası ile Temizlik Eldiveninin fiyatı 4,95 TL’dir.
  • Spreyli paspas, sap uzunluğu 132 cm ve deterjanlı haznesi 750 ml olan bu paspasın fiyatı 39,95 TL’dir.
  • Titiz Bien Star Temizlik Seti, rahat bir şekilde katlanabilen ve toplanabilen bu temizlik setinin fiyatı 69,90 TL’dir. Çekme kolu tekerlekli olan, toz filtresi ve ayrı sus sıkma haznesi bulunan bu ürünü Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.
  • Saç Düzleştirici Tarağın fiyatı Şok alış veriş mağazalarında 79,90 TL’dir. Şok alışveriş mağazalarının garantisi altında satılan bu ürünü Şok 1 Nisan 2020 tarihinde bütün mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | A101 28 Nisan…