Aktuels.com, 2020 Nisan ayı itibariyle yayın hayatına başlamıştır.

Hizmet amacı, Türkiye’de satış yapan alışveriş mağazalarına ait kataloglarda yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkında okuyuculara bilgi vermektir. Ekibimiz, satışa sunulacak aktüel ürünleri en ince ayrıntısına kadar inceleyerek sizlere en doğru ve en kaliteli bilgiler vermeyi hedefliyor. Alışveriş mağazalarında alacağınız ürünler hakkında önceden bilgiler edinmenize yardımcı oluyoruz. Bu sayede sizler de kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alma imkanı buluyorsunuz. Aktuels.com ailesi olarak sosyal yardımlaşma konularında elimizden geldiğince katkıda bulunmaya gayret gösteriyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Ülkemizde satış yapan alışveriş mağazaları belirli günlerde aktüel ürün satışları gerçekleştiriyorlar. Bizde bu mağazaların satışını gerçekleştirecekleri aktüel ürünleri satılacağı günlerden önce sizlere duyurmaya çalışıyoruz. Bu sayede sizler bu aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Satılan ürünler hakkında bilgi sahibi olduğunuz için bu ürünleri satın alıp almak hakkında daha kolay karar verebilirsiniz.

İlkelerimiz Neler?

Aktuels.com ailesi olarak Türkiye’nin en bilinen ve takip edilen aktüel ürünlerin tanıtımını yapan site haline gelmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirebilmek için sizlere en doğru ve kaliteli bilgiler vermeye çalışıyoruz. Kullandığımız görseller ve makale içerikleri tamamen özgün olduğundan emin olabilirsiniz.

Tanıtımı yapacağımız aktüel ürünler hakkında sizlere en doğru bilgileri vermeyi hedefliyoruz ve bu şekilde hareket ediyoruz.

En güncel haberlerle sizleri bu aktüel ürünlerden mahrum bırakmamayı amaçlıyoruz.