Bim 8 Mayıs 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 8 Mayıs 2020 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler, bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları belirlendi. Bim mağazalarında bu hafta satılacak olan aktüel ürünler sizlerin istekleri doğrultusunda kaliteli ve uygun fiyatları ürünlerden seçilmiştir.

Bim 8 Mayıs 2020 Aktüel Ürünler

Bim 8 Mayıs 2020 aktüel ürünleri arasında Mutfak Araç ve Geçerleri, ütü çeşitleri, pijama takımları, terlik çeşitleri ve ayakkabı çeşitleri yer almaktadır.

Mutfak Araç ve Gereçleri

Kütahya Porselen markasına ait olan Altın Yaldızlı Rölyefli 48 Parça yemek takımını Bim alışveriş mağazalarından Aktüel Ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu yemek takımının fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 339 TL’dir. Bu yemek takımında servis tabağı, çukur tabak, pasta tabağı ve kase yer almaktadır. Bu ürünlerin hepsinden 12 adet vardır ve toplamda 48 parçadır.

Kumtel Cam set üstü ocağın fiyat Bim alışveriş mağazalarında 329 TL’dir. 8 mm cam, 4 gözü gazlı, otomatik çakmaklı, kolay temizlenebilir siyah cam özelliklerine sahiptir.

Lava Döküm Karnıyarık Tenceresinin fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 169 TL’dir.

Luminarc 18 parça yemek setinin fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 129 TL’dir.

Pratik Termos Bardaklı Filtre Kahve Makinesinin fiyatı 99 TL’dir. Bu aktüel üründe yıkanabilir filtre, 400 ml kapasiteli sıcak tutan mug ve ışık göstergesi vardır.

Ütü Çeşitleri

Bim 8 Mayıs 2020 tarihinde Bim alışveriş mağazalarından ütü çeşitlerini aktüel ürünler olarak satın alabilirsiniz.

Tefal Buhar kazanlı ütü 6.6 Bar, kireç avcısı, Durillium Algrilde Taban ve 1,8 lt su haznesine sahip olan bu ütünün fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 649 TL’dir.

Tefal Buharlı ütü, 140 gr şok buhar, 35 gr/dk sürekli buhar ve Durillium Algrilde Taban özelliklerine sahip buharlı ütüyü Bim alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu buharlı ütünün fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 199 TL’dir.

Terlik ve Ayakkabı Çeşitleri

Gezer markasına ait çapraz kadın terliklerini Bim alışveriş mağazalarından 19,90 TL’den satın alabilirsiniz. Bu terliklerde 36, 37, 38, 39 numaraları mevcuttur.

ESEM konfor terlikleri Bim alışveriş mağazalarından 19,90 TL’den satın alabilirsiniz.

ESEM sandalet ayakkabıların fiyatı 29,90 TL’dir.

Streç Taş süslü ayakkabıların fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 39,90 TL’dir.

Gondol Kadın ayakkabıların fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 19,90 TL’dir.

Bim 8 Mayıs 2020 Tarihinde Satın Alabileceğiniz Diğer Aktüel Ürünler

Jabra Elite 65t Tam kablosuz kulaklığın fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 499 TL’dir. Titanyum siyah renklerinde olan bu kulaklık farklı boylardaki 3 çift EarGel ile daha konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Meizu M6T cep telefonunu Bim alışveriş mağazalarından 799 TL’den satın alabilirsiniz.

Büyük Haşere öldürücünün fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 89 TL’dir. Yüksek dereceli Led lambaları sayesinde haşereleri kendine çekerek yok etme özelliğine sahiptir.

Caiso Kol saatlerini Bim alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Dijital özellikte bu saatlerde Metal kordon, kronometre, alarm ve su geçirmez özellikleri vardır. Bu saatleri Bim 8 Mayıs 2020 tarihinde Bim alışveriş mağazalarından 125 TL’den satın alabilirsiniz.

 

 

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Yeni kısıtlamalar sürecinde…