Bim 6 Kasım 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim mağazalarında Kasım ayının ilk Cuma günü satışa sunulacak olan Bim 6 Kasım 2020 aktüel ürünleri belirlendi. Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin ve bu ürünlerin özellikleri ile satış fiyatlarının yer aldığı Bim Katalog kitapçıları yazımızda mevcuttur.

Bim 6 Kasım 2020 Aktüel Ürünleri

Bim 6 Kasım 2020 Cuma günü satışa sunacağı aktüel ürünler arasında çeşitli elektronik cihazlar, eşofman, polar, mont çeşitleri, mutfak araç gereçleri yer almaktadır. Bim aktüel ürünleri arasında çocuklarınıza hediye olarak alabileceğiniz oyuncak çeşitleri yer almaktadır.

Dijitsu 43 inç Full HD Uydu alıcılı televizyonun Bim alışveriş mağazalarındaki fiyatı 1.699 TL’dir. Televizyon 1920 x 1080 çözünürlüğüne ve 178 derece geniş görüş açısı sunabilme özelliklerine sahiptir.

Kumtel 9 Dilim Yağlı Radyatör, 3 ısıtma seviyesi ve ayarlanabilir termostat özellikleriyle 299 TL’den satışa sunulacaktır. Kumtel Dikey ısıtıcı, otomatik ısı dengeleme sistemi ile 199 TL’den satışa sunulacaktır. Kumtel Fanlı Elektrikli ısıtıcı, 3 ayrı güçte kullanım seçeneği sunan bu ısıtıcının fiyatı 69,90 TL’dir.

BRAUN Skil Epil Epilatör Pratik Epilasyon cihazının fiyatı 159 TL’dir. Bim Fakir Erkek Bakım setini 99,90 TL’den satışa sunmaya hazırlanıyor.

Bim alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak Proware akülü vidalama seti, 3 basamaklı merdiven, cam baskül, bornoz çeşitleri, vantuzlu tutanak ve paspas çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Fakir Hausgerate Dik Durabilen süpürgenin fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 199 TL’dir. Casilda Home desenli tek kişilik ve çift kişilik yorganları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ortopedik Visco yastık 39,90 TL’den satışa sunulacaktır. Skoç Battaniye tek ve çift kişilik olmak üzere Bim mağazalarında aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır.

Bim 6 Kasım 2020 tarihinde polar, eşofman ve mont çeşitlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.  Bunlara ek olarak tay çeşitleri, pijama takımlarını, terlik ve bot çeşitlerini de aktüel ürünler olarak satın alabilirsiniz.

Mutfak Araç Gereçleri

Fakir Blender Seti Fakir Vienta Bim alışveriş mağazalarındaki fiyatı 269 TL’dir. Fakir Ekspress Türk kahvesi makinesinin fiyatı 269 TL’dir. Işıklı cam ketle Bim alışveriş mağazalarında 99,90 TL’den satışa sunulacaktır. Presmix meyve presi, meyve sıkma işlemi yapabilen bu cihazın fiyatı 119 TL’dir.

Paşabahçe markasına ait olan kavanoz, borcam ve bardak çeşitlerini aktüel ürün olarak Bim mağazalarından satın alabilirsiniz.

Oyuncak ve Pijama Takımları

Bim alışveriş mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan çeşitli oyuncakları ve pijama takımlarını aktüel ürünler olarak satın alabilirsiniz.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Öğrencilerinin cep telefonlarından…