Bim 5 Haziran 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 5 Haziran 2020 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler belli olmaya başladı. Haziran ayının ilk günlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler her zaman olduğu gibi sizler için kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden seçilmiştir.

Bim 5 Haziran 2020 Aktüel Ürünler

Bim 5 Haziran 2020 tarihinde satışa sunulan aktüel ürünlere, özelliklerine ve satış fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dijitsu markasına ait olan 43 inç FHD Uydu Alıcılı televizyonu Bim alışveriş mağazalarının hepsinden aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu aktüel ürünün fiyatı 1.299 TL’dir. 1920 x 1080 p HD çözünürlüğe sahip olan bu televizyon ile izleyeceğiniz filmler artık daha kaliteli ve daha canlı renklerle izleyebilirsiniz. Ayrıca televizyona USB bellek takarak USB belleğinize atmış oldunuz video ve filmleri de izleyebilirsiniz.

Philips markasına ait olan elektrikli süpürgenin fiyatı 649 TL’dir. Güçlü motor gücüne sahip olan bu süpürge ile evinizin en uç köşelerine ve uzanamadığınız alanları artık daha kolay ve temiz bir şekilde süpürebilirsiniz. Ayrıca süpürgenin yanında verilen farklı tarz uçlarla her yerin temizliğini yapabilirsiniz.

Bim 5 Haziran 2020 tarihinde Bim alışveriş mağazalarında aktüel ürün olarak çocuk oyuncaklarını satın alabilirsiniz.

Bim 5 Haziran 2020 Tarihinde Aşağıdaki Aktüel Ürünleri Satın Alabilirsiniz

  • Emsan markasına ait olan 8 parça çelik tencere seti
  • Emsan markasına ait olan çeşit çeşit tavalar
  • Emsan markasına ait olan 5 parça çelik tencere seti
  • Emsan markasına ait olan karnıyarık tenceresi
  • Emsan markasına ait olan 7 parça granit set
  • Emsan markasına ait olan 30 parça çatal, kaşık, bıçak takımı

Kütahya porselen markasına ait olan 48 parça 12 kişilik dekorlu yemek takımını Bim Alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu setin fiyatı sadece 349 TL’dir.

Bim alışveriş mağazalarından saklama kabı, sürahi, erzak kabı ekmeklik gibi mutfak araç ve gereçlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Tüm Bim alışveriş mağazalarında dondurmalıkları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Lüks seramik 3’lü tabak setlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bim her hafta olduğu gibi Bim 5 Haziran 2020 tarihinde de satışa sunacağı aktüel ürünlerde sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmuştur. Bu nedenle sizlerin en işine yarabilecek aktüel ürünler hazırlamıştır. Makalemizde sizler için bu aktüel ürünler, aktüel ürünlerin özellikleri hakkında bilgi verirken bu ürünlerin satış fiyatları hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Bim 11 Aralık…