Bim 3 Nisan 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 3 Nisan 2020 tarihinde Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler belirlendi. Bim alışveriş mağazalarının bu hafta satışa sunacağı aktüel ürünlerde çocuklar için oyuncaklar, ayakkabı çeşitleri, çantalar, su arıtma sistemi, alet ve edevatlar bulunmaktadır. Bim Marketler Zinciri bu hafta sizleri nostalji yaşatmayı planladığından sizlere Nostaljik Radyo çeşitlerini de bu haftaki aktüel ürünlere ekledi.

Bim 3 Nisan 2020 Aktüel Ürünler

Bim 3 Nisan 2020 tarihinde satışa sunacağı aktüel ürünlere ve özelliklerine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Televizyon ve Nostaljik Radyolar

Dijitsu Uydu Alıcı Televizyon, 82 cm genişliğinde ve 32 inç ekranı ile bu televizyonunun fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 749 TL’dir. USB girişi olan ve video oynatma özelliği olan bu üründe 3 adet HDMI girişi vardır. Class A enerji tüketimi yapan bu televizyon 1366×768 HD çözünürlüğe sahiptir.

Starcom Nostaljik Büyük Boy Radyo, AUX ve USB bağlantı yeri bulanan bu radyoyu Bim alışveriş mağazalarından 139 TL’den satın alabilirsiniz. Radyo hem şarj ile hem de pil ile çalışabilmektedir.

Free Sound Nostaljik Orta Boy Radyo, yüksek ses kalitesi 1200 mAh güç kaynağı ile bu ürünün fiyatı 99,90 TL’dir.

Su Arıtma Sistemi, Tamir ve Teçhizat Aletleri

HI-PRO markasına ait olan bu su arıtma sistemini Bim alışveriş mağazalarından 599 TL’den satın alabilirsiniz. LG Membran, lüks musluk ve 5’li filtre sistemi bulunan bu su arıtma cihazı 2 yıl garantili olarak satışa sunulmuştur. Haftanın her günü ve saatinde sağlıklı ve taze su içmenizi sağlayacak bu cihazda alüminyum ana gövde, servis gerekmeden değiştirebileceğiniz filtre vardır.

Permolit markasına ait olan Silikonlu İç Cephe Boyası ve Tavan Boyasını Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bim 3 Nisan 2020 tarihinde Bim alışveriş mağazalarından tamir ve teçhizatta kullanabileceğiniz araç ve gereçleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu aktüel ürünlerde takım çantası, tornavida setleri, silikon tabancaları, tamir bandı, demir testere ve kontrol kalemi gibi aletler yer almaktadır.

Bim 3 Nisan 2020 Tarihinde Satın Alabileceğiniz Diğer Aktüel Ürünler

Dijital Halı, kaydırmaz taban, makinede yıkanabilme özelliği ve su itici kumaşıyla bu aktüel ürünlerin fiyatı şu şekildedir.

  • 120×180 cm ebadındaki halının fiyatı 59,90 TL’dir.
  • 80×300 cm ebadındaki halının fiyatı 59,90 TL’dir.
  • 80×150 cm ebadındaki halının fiyatı 29,90 TL’dir.

Çocuklarınızın keyifli vakitler geçirmesini sağlayacak birbirinden eğlenceli çeşit çeşit oyuncakları Bim alış veriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Casual, Keten ve Unisex Spor ayakkabılarını Bim 3 Nisan 2020 tarihinde Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Güçlü bağışıklık sistemi…