Bim 3 Kasım 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim mağazalarında satışa sunulacak Bim 3 Kasım 2020 aktüel ürünleri, özellikleri ve satış fiyatları belirlendi. Haftanın önerileri olarak belirlenen aktüel ürünlerin yer aldığı Bim katalog kitapçıklarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Bim 3 Kasım 2020 Aktüel Ürünler

Bim 3 Kasım 2020 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünler arasına çay ve kahve çeşitleri, kişisel bakım ürünleri eklenmiştir. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

Çay ve Kahve Çeşitleri

Doğandan 900 gramlık harman çayının fiyatı Bim alışveriş mağazalarındaki fiyatı 29,90 TL’dir. Güzel Çay markasına ait olan demlik poşet çayın fiyatı 11,90 TL’dir.  Ermiş atar 50 gramlık ıhlamurun fiyatı 8,95 TL’dir. Abdullah Efendi 250 gramlık Türk kahvesinin fiyatı Bim mağazalarında 8,50 TL’dir. Bim alışveriş mağazalarından salep ve sıcak çikolata çeşitlerini aktüel ürünler olarak yukarıdaki katalogda yer alan fiyatlarından satın alabilirsiniz.

Bim 3 Kasım 2020 tarihinde yukarıdaki katalogda yer alan çikolata tozlu cappucino, kaşık çikolata, karma kurabiye, yer fıstıklı sütlü çikolata, Antep fıstıklı kurabiye, dolgulu bisküvi çeşitlerini aktüel ürünler olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca bunlara ek olarak bitkisel pastil, elmalı kurabiye, çikolatalı lokum draje ve çikolata kaplı portakal çubuklarını aktüel ürünler olarak satın alabilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürünleri

Bim bu hafta içi Salı günü satışa sunacağı aktüel ürünler arasında kişisel bakım ürünleri yer almaktadır. Bu ürünlerin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır. Bu kataloglardan far, oje, ruj, oje gibi ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Oral-B markasına ait olan diş fırçasını Bim alışveriş mağazalarından 119 TL’den satın alabilirsiniz. Bu diş fırçalarını hem çocuklar hem de yetişkinler için olan ürünleri satın alabilirsiniz. Bunlara ek olarak ağız bakım sularını, diş macunlarını kaliteli olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından krem çeşitlerini bu hafta aktüel ürünler olarak satın alabilirsiniz. Bim mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünleri Salı günü mağazaların açılmasıyla birlikte satın alabilirsiniz.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Bitkiler ve arılar…