Bim 26 Haziran 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 26 Haziran 2020 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler sizin istekleriniz göz önüne alınarak hazırlandı. Bim bu hafta Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkındaki bilgileri yazımızın devamında görebilirsiniz.

Bim 26 Haziran 2020 Aktüel Ürünleri

Bim 26 Haziran 2020 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında televizyon, mini fırın, taşınabilir şart aleti, masaj aleti vardır. Ayrıca Bim aktüel ürünleri arasında buhar jeneratörlü ütü, dik süpürge ve porselen çeşitleri yer almaktadır. Bim katalog sayfalarında Bim bu hafta satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dijitsu 4K Uydu Alıcılı Smart Televizyon

Dijitsu 55 inç UHD 4K Uydu Alıcılı Smart televizyonun fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 2.499 TL’dir. Televizyonda Youtube, blutv, LIVETV, Netflix gibi yeni online kanallar yer almaktadır. Televizyonda 4 çekirdekli işlemci, Media tek A53 ve 3840 X 2160 çözünürlüğünde bir ekran yer almaktadır. Ayrıca televizyonda HDMI girişi, Wifi özelliği ve Smart TV özelliği mevcuttur.

Kumtel Mini Fırın

Kumtel Mini Fırın Bim alışveriş mağazalarının tümünde 159 TL’den satışa sunulacaktır. 32 litre, termostatlı, 3 programlı, emaye tepsi ve ızgara, yüksek ısı vermesi sayesinde hızlı pişirme imkanı ve ısı koruma kapaklı özelliklere sahiptir. Bu aktüel ürünü 6 ay taksitli olarak çeşitli kartlardan satın alabilirsiniz.

Bim 26 Haziran 2020 tarihinde aşağıdaki ürünleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

  • Dijitsu Vantilatör
  • Starcom Kablosuz mini el fanı
  • Polosmart Taşınabilir şarj aleti, 10.000 mAh kapasitesine sahiptir. 2 USB çıkışı, micro girişi, 2.1A hızlı şarj özelliği gibi özellikleri vardır.
  • Ayak masaj aleti
  • Vakumlu haşere öldürücü
  • Mini masaj aleti

Buhar Jeneratörlü Ütü

Fakir markasına ait olan Buhar Jeneratörlü ütüyü Bim alışveriş mağazalarından 449 TL’den satın alabilirsiniz. Çizilmeye karşı dayanıklı titanyum kaplama özel taban, 5 bar buhar basıncı, sürekli buhar gücü ve 2 litre su tankı ile kesintisiz ütüleme özelliklerine sahiptir. Ayıraca buharlı ütüde, kendi kendini temizleme, kireçleme önleyici kartuş, damlatma koruması gibi özellikler yer almaktadır.

Heifer markasına ait dik süpürgenin fiyatı Bim 26 Haziran 2020 tarihinde 149 TL’dir.

Masa sandalye çantalı setin fiyatı 189 TL’dir.

Premium ütü masasının fiyatı 159 TL’dir. Mira Kurutmalığın fiyatı 89 TL’dir.

Bim bu hafta aktüel ürün olarak satışa sunacağı aktüel ürünler arasında nevresim çeşitleri yer almaktadır.

Güral Porselen

Bim alışveriş mağazalarında Güral Porselen 12 kişilik 68 parça yemek takım seti 799 TL’den satışa sunulacaktır. Bu set, çift altın fileli, tam bant dekor, A plus kalite ve birinci sınıf sert porselenden oluşmaktadır. Sette 12 adet servis tabağı, pasta tabağı, kase ve çukur tabak yer almaktadır. 1 adet çorbalık ve kapağı, 1 adet büyük boy kayık tabak, 2 adet küçük boy kayık tabak, 1 adet tuzluk, 1 adet biberlik, 1 adet kürdanlık yer almaktadır. Ayrıca 6 adet kahve fincanı, 6 adet kahve fincan tabağı vardır.

 

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Prof. Dr. Gül…