Bim 23 Ekim 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 23 Ekim 2020 tarihinde satışa sunması beklenen ürünlerini açıkladı. Bim alışveriş mağazalarından tümünde 23 Ekim Cuma sabahından itibaren satışa sunulacak olan aktüel ürünler belirlendi. Yazımızın devamında bu ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bim 23 Ekim 2020 Aktüel Ürünleri

Bim 23 Ekim 2020 tarihinde her hafta oldu gibi bu Cuma günü de aktüel ürünlerinde fiyat performans olarak kaliteli ürünler seçmiştir. Cuma günü sabah mağazaların açılmasıyla birlikte Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak aktüel ürünler şu şekildedir.

Mutfak Eşyaları

Bim alışveriş mağazalarından Kiwi Katı Meyve Sıkacağı Premium ürününü 199 TL’den satın alabilirsiniz. Cam Kahve Cezvesi sağlıklı ve ısıya dayanıklı özelliğiyle fiyatı 99,90 TL’dir. Otomatik Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 109 TL’dir. Kumtel markasına ait olan Set üstü ocak ve elektrikli tekli ocak ürünlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Paşabahçe markasına ait olan çeşitli tabak çeşitlerini Bim alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Chef’s markasına ait olan tencere çeşitleri bu hafta aktüel ürünler arasındaki yerini almıştır.

Arnica CYCLONE Elektrikli Süpürge

Arnica CYCLONE Elektrikli Süpürge peşin fiyatına 6 taksit seçenekleriyle Bim alışveriş mağazalarından 499 TL’den satın alabilirsiniz. Süpürgede dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası ve aksesuar askısı vardır. Süpürgenin filtresi yıkanabilme özelliğine sahiptir. Süpürge 2,5 litre toz haznesine sahip olup yüksek performanslı süpürme ucu sayesinde ve teleskopik emiş borusu sayesinde daha temiz ve hijyenik bir ortam sunmaktadır.

Yukarıda yer alan Bim katalog kitapçığında Bim 23 Ekim 2020 tarihinde aktüel ürün olarak satılacak olan diğer ürünleri görebilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından 23 Ekim Cuma günü aşağıda yer alan aktüel ürünleri de satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin yer aldığı katalog şu şekildedir.

  • Çift kişilik Bambu yorganın fiyatı 169 TL, Bambu yastığın fiyatı ise 49,90 TL’dir.
  • Çift kişilik yorgan ve yastık takımlarını aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
  • Kadın ve erkekler için farklı beden ve desenlerdeki pijama takımlarını, tekli alt ve üst eşofmanları aktüel ürün olarak Bim alışveriş mağazalarından Cuma günü satın alabilirsiniz.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Gebelik döneminde koronavirüsle…