Bim 19 Haziran 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 19 Haziran 2020 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler belirlendi. Bim bu hafta ortasında satışa sunulacak olan aktüel ürünler, aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bim 19 Haziran 2020 Aktüel Ürünleri

Bim 19 Haziran 2020 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında mutfak araç gereçleri, banyo malzemeleri, oyuncaklar, elbiseler ve elektronik aletler yer almaktadır. Ayrıca Bim aktüel ürünleri her hafta olduğu gibi bu haftada kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Bim bu hafta aktüel ürünlerinin yer aldığı Bim katalog ürünleri şu şekildedir.

Hometech Tablet 649 TL’den satışa sunulacaktır. Casio Saatler aktüel ürünler olarak 139 TL’den satılacaktır. Tefal buharlı ütünün fiyatı 219 TL’dir. Sınger dikiş markasının fiyatı 429 TL’dir. Çocuklarınıza hediye olarak her yaşa uygun bisiklet çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Kumtel Cam Ankastre Set

Bim 19 Haziran 2020 tarihinde satışa sunulacak olan Cam ankastre setin fiyatı 1.099 TL’dir. Bu sette yer alan eşyaların özellikleri şu şekildedir.

  • Cam Davlumbaz, 60 cm cam davlumbaz, Siyah cam, Alüminyum filtre, Manuel kontrol sistemi özelliklerine sahiptir.
  • Cam Ocak, Otomatik düğmeden çakmaklı, 4 gözü gazlı, gaz emniyetli, siyah cam gövde, emayeli ızgara, doğalgaza ayarlı bir şekilde gelen ürün isterseniz LPG dönüştürülebilir.
  • Cam Panel Fırın, Full cam panel, A+ sınıf enerji, 50 lt fırın kapasitesi, 2 adet dikdörtgen tepsi, termostat, 3 programlı ve 1 adet Cr-nl ızgara özelliklerine sahiptir.

Chef’s Granit Efektli Tava ve Kızartma Tenceresi

Çizilme ve aşınmaya karşı direnci artırılmış yanmaz yapışmaz granit efektli iç kaplama özelliklerine sahip olan aktüel ürün Bim bu hafta 32,90 TL’den satışa sunulmuştur.

Chef’s Kızartma Tenceresi, Bim aktüel ürünleri arasında satışa sunulmuştur. Bim Katalog kitapçığından ürüne ait özellikleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Banyo Eşyaları ve Araç Gereçleri

Aynalı Lavabolu Banyo Dolabı, Bim 19 Haziran 2020 tarihinde 299 TL’den satışa sunulacaktır. Raflı düz ayna, körüklü sifon, demonte ve suntalam malzemelerin kullanıldığı bu aktüel ürünü tüm Bim mağazalarından satın alabilirsiniz.

Jakar yaka bornoz, kadın ve erkekler için tüm bedenleri mevcut olan bu ürünün fiyatı 64,90 TL’dir.

Jakarlı Banyo havlusunun fiyatı 19,90 TL’dir. Jakarlı yüz havlusunun fiyatı 10,90 TL’dir.

Banyo Duş rafının fiyatı 9,95 TL’dir.

Bim bu hafta aktüel ürün olarak, Philips markasına ait olan Epilatör, Fakir markasına ait olan 3 Touch ve Heifer markasına ait olan saç kurutma makinesini satışa sunmuştur. Bim katalog kitapçığından bu ürünlerin özelliklerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Bim 18 Ağustos…