Bim 13 Kasım 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim mağazalarında satışa sunulacak olan Bim 13 Kasım 2020 aktüel ürünleri açıklandı. Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı Bim katalog kitapçıklarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Bim 13 Kasım 2020 Aktüel Ürünleri

Bim bu hafta satışa sunulacağı aktüel ürünleri elektronik cihazlar, kablosuz dikey şarjlı süpürge, tabak ve taba çeşitleri, çeşitli giysiler gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları sizler için özel olarak düzenlenmiştir.

Bim alışveriş mağazalarından Dijitsu 32 inç uydu alıcılı Ready TV 999 TL’den satışa sunulacaktır. OPPO A5 2020 akıllı telefonunu 2.299 TL’den Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz. ABS boy boy valiz çeşitlerini boylarına ve özelliklerine göre belirlenmiş fiyatları ile satın alabilirsiniz. Kamuflaj desenli giysi çeşitlerini aktüel ürünler olarak Bim mağazalarından satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin özelliklerini yukarıdaki katalogdan inceleyebilirsiniz.

Bim bu hafta aktüel ürünleri arasına bir adet laptop alınmıştır. HP 14 İnçlik laptop çeşitli özellikleri ve fiyatı ile Bim mağazalarından satın alabilirsiniz. HP Pavilion Gaming 400 kulaklığın Bim’deki fiyatı 199 TL, HP Pavilion Gaming 400 çantanın fiyatı ise 179 TL’dir. HP Pavilion Gaming 200 Mause, güvenilir 2.4 GHz kablosuz bağlantı, ayarlanabilir DPI değerleri gibi özellikleriyle 129 TL’den satışa sunulacaktır. Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan ürünleri katalogda yazan özellikleri ve satış fiyatıyla Bim mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bim 13 Kasım 2020 tarihinde Heifer kablosuz dikey şarjlı süpürge 899 TL’den satışa sunulacaktır. Süpürge net 1.8 kg agırlığında, toz torbasız kullanım, 2 kademeli motor güvü 160 W özellikleriyle satışa sunulacaktır. Ayrıca süpürgede dar alan aparatı ile başlıkların ulaşamadığı yerleri temizlemeye, duvara monte edilebilmesi için gerekli olan aparatlarıyla satışa sunulacaktır.

Kumtel markasına ait olan dinamik ankastre set 999 TL’den Bim mağazalarında satışa sunulacaktır. Bu set içerisinde Cam Davlumbaz, 60 cm açılı davlumbaz, siyah cam, alüminyum filtre, manuel kontrol özelliklerine sahiptir. Emaye Ocak, 4 gözü gazlı, siyah emali, otomatik çakmaklı, havuzlu bek tipi özellikleriyle satışa sunulacaktır. Ankastre fırın, A+ sınıf enerjiye, iç aydınlatmalı lambası, termostat, 3 program, 1 adet krom ızgara ve 2 adet emaye paslanmaz tepsiye sahiptir.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Yeni yıl için…