Bim 12 Mayıs 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 12 Mayıs 2020 tarihinde Salı günü aktüel ürün olarak satışa sunulacak ürünler belirlenerek fiyat indirimleri ayarlandır. Salı günü satışa sunulacak olan bu aktüel ürünlere, ürünlerin özelliklerine ve satış fiyatlarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Bim 12 Mayıs 2020 Aktüel Ürünler

Bim 12 Mayıs 2020 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünler arasında temizlik malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri yer almaktadır. Bu ürünlere, özelliklerine ve satış fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Temizlik Malzemeleri

Rinso 10 kilogramlık toz deterjanın fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 39,90 TL’dir.

Yumoş 1200 ml konsantre yumuşatıcının fiyatı 14,90 TL’dir.

Güleç Aspirin 4 litrelik çok amaçlı temizleyicinin fiyatı Bim Alışveriş mağazalarında 12,90 TL’dir.

Asperox Sarı Güç 1 litrelik çok amaçlı temizleyici spreyin aktüel ürün olarak satıldığı Bim mağazalarındaki fiyatı 9,95 TL’dir.

Marc 250 mililitre çamaşır makinesi temizleyicisinin fiyatı 9,95 TL’dir.

Finish 250 ml bulaşık makinesi temizleyicisinin fiyatı 9,95 TL’dir.

Bind Activit bulaşık makinesi kokusunun fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 3,95 TL’dir.

Aks 1000+500 ml Cam temizleyicisinin Bim 12 Mayıs 2020 tarihinde 2’li paket halinde 6,95 TL’den satın alabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından bu hafta aktüel ürün olarak sıvı ve kalıp sabun çeşitlerini kampanyalı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürünleri

Veet Tüy Alıcı ve Şekillendirici tıraş makinesini Bim alışveriş mağazalarından 39,90 TL’den satın alabilirsiniz. Bu makine su altında kullanıla bilme özelliğine sahiptir. Bu aktüel ürünle yüz tüyler, üst dudak, çene, kaş, bikini ve koltuk altı tüylerini rahatlıkla kesebilirsiniz.

Oral-B Şarjlı Diş fırçası Starter Pack aktüel ürününü Bim alışveriş mağazalarından 109 TL’den satın alabilirsiniz. Dişlerinizi daha sağlıklı ve daha beyaz görünmesine yardımcı olacak bu diş fırçasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca bu fırçayı satın aldığınız taktirde yedek bir başlık hediyeli şekilde satın almış olacaksınız.

Yüz ve Vücut temizleyici likit Sebamed 200 ml, aktüel ürününün fiyatı 34,90 TL’dir. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Bim 12 Mayıs 2020 tarihinde tüm Bim mağazalarından aktüel ürün olarak krem, şampuan ve tıraş sonrası bakım setlerini satın alabilirsiniz. Bu aktüel ürünleri satın almak istiyorsanız sınırlı sayıda olduklarını unutmamalısınız.

 

 

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Dr. Öğretim Üyesi…