Bim 11 Eylül 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 11 Eylül 2020 tarihinde satışa sunulması beklenen aktüel ürünler ve bu ürünlerin fiyatları belirlendi. Bim bu hafta satışa sunacağı aktüel ürünleri özellikle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden seçerek her zamanki gibi sizlerin yüzlerini güldürmeyi hedefliyor. Bim alışveriş mağazalarından Eylül  ayının ikinci Cuma günü satın alabileceğiniz aktüel ürünler aşağıdadır..

Bim 11 Eylül 2020 Aktüel Ürünleri

Bim 11 Eylül 2020 tarihinde satışa sunacağı aktüel ürünler arasında elektronik aletler ve cihazlar, mutfak araç gereçleri ve eşyaları, çocuk oyuncakları ve bazı gerekli ürünler yer almaktadır. Bim katalog kitapçıklarında Bim bu hafta satışa sunacağı aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler aşağıdadır.

Jabra Elite Kulaklık

Jabra Elite 65t Tam Kablosuz Kulaklık, Bim mağazalarının tamamında aktüel ürün olarak Cuma günü satışa sunulacaktır. Bu muhteşem kulaklığın fiyatı 499 TL’dir. Kulaklık titanyum siyah rengi ile muhteşem bir görüntüye sahiptir. Farklı boyutlarda 3 çift EarGel ile daha konforlu bir kullanım sunan bu ürün sizler için iyi bir alternatif olabilir. Mikrofon, Bluetooth ve kulak içi kullanım özelliklerine sahip olan bu kulaklık sizler için aktüel ürün olarak satışa sunulmuştur.

Bim alışveriş mağazalarından Laptop çantası modellerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Laptop çantaları ve özellikleri şu şekildedir.

  • Tabload Essential, laptop çantasının fiyatı 69,90 TL’dir. Bu çanta 15,6 inç ekran boyutuna sahip olan laptopların kullanımına uygundur. Çantada ayrıca, cep telefonu ve aksesuarları düzenleme amaçlı çeşitli cepler mevcuttur.
  • Essential Laptop Çantasının fiyatı da 69,90 TL’dir.

Wireless Mouse Z3700

HP Wireles Mouse Z3700, farenin fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 69,90 TL’dir. Farenin optik sensörü olağanüstü hassaslık seviyesinde 1.200’dür. 2,4 GHz kablosuz bağlantısı vardır.  Ayrıca Mac, Windows, Chrome ve Android cihazlarla uyumludur.

HP Wifi Yazıcı 2710

HP Wifi Yazıcı 2710, baskı tarama ve kopyalama fonksiyonlarına sahip olan bu yazıcının fiyatı Bim 11 Eylül 2020 tarihinde tüm mağazalarımızda 299 TL’dir.

Wi-Fi ile kablosuz bir bağlantı sunan bu yazıcıda otomatik büyütmeli fotokopi özelliği vardır. Ayrıca uygun kağıt ile renkli baskılar çıkarabilme özelliği vardır.

Bim 11 Eylül 2020 Tarihinde Satın Alabileceğiniz Diğer Aktüel Ürünler

Bim 11 Eylül 2020 tarihinde bütün Bim alışveriş mağazalarından aşağıdaki aktüel ürünleri indirimli ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu ürünler, özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri aşağıdaki kitapçıktan görebilirsiniz.

  • Kumtel Cam Ankastre Set
  • 9 Parça Mermer Desen Kahvaltı Seti
  • Fakir Fincanlı Filtre Kahve Makinesi
  • Arnica Blender Seti
  • Kiwi Çay Makinesi
  • Borosilikat Filtre Kahve Demliği

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir yorum.

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Verileri güvende tutmak…