Bim 10 Nisan 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 10 Nisan 2020 Cuma günü aktüel ürün olarak satışa sunacağı ürünleri açıkladı. Bim aktüel ürünleri arasında temizlik aletleri, elektronik ürünler, erkek bakım seti, yatak örtüsü çeşitleri gibi birçok ürün yer almaktadır. Nisan ayının ikinci haftasında satışa sunulan aktüel ürünleri, ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bim 10 Nisan 2020 Aktüel Ürünleri

Bim 10 Nisan 2020 Cuma günü satışa sunacağı aktüel ürünlerin özellikleri ve bu ürünlerin fiyatları şu şekildedir.

Elektronik Ürünler

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge, A sınıf kalitesinde, 750 W gücünde 75 dBa ses seviyesi olan bu aktüel ürünü Bim alışveriş mağazalarından 399 TL’den satın alabilirsiniz. Bu süpürge dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası ve aksesuar askısına sahiptir. Yüksek performanslı süpürge ucu, teleskopik emiş borusu, yıkanabilir AFS filtre ve 2,5 lt toz haznesi vardır.

Tefal Buharlı Ütü, 2400 W, 140 gr şok buhar, 35 gr/dk sürekli buhar ve Durilium Airglide tabanı ile bu ütünün fiyatı 199 TL’dir.

Fakir Saç Kurutma Makinesi, 2200 W, 2 farklı hız ayarı, 3 farklı sıcaklık ayarı, soğuk fön düğmesi, hava yönlendirici başlık ve 1.8 m uzunluğundaki kablosu ile bu aktüel ürünün fiyatı 75 TL’dir.

Mutfak Araç Gereçleri

Kumtel Cam Set Üstü Ocak, 8 mm cam, 4 gözü gazlı, otomatik çakmaklı, kolay temizlenebilir siyah cam yüzeyi ile bu aktüel ürünün fiyatı 329 TL’dir. Bu aktüel ürünü Bim 10 Nisan 2020 tarihinde satın alabilirsiniz. Doğalgaz ayarlı ve LPG dönüşümüne uygun olan bu ocakta ücretsiz kurulum imkanı vardır.

Davul Fırın, Cam elyaf kaplama yanmaz kablo takımı, paslanmaz rezistans, emaye tepsi ve sarma aparatı ile bu aktüel ürünü Bim alışveriş mağazalarından 129 TL’den satın alabilirsiniz.

Fakir Blender Seti, parçalayıcı ve doğrayıcı fonksiyonu, 2 kademeli ayarlanabilir hız fonksiyonu, paslanmaz çelik blender ve mikser, 600 ml ölçü kabı ile bu aktüel ürünün fiyatı 159 TL’dir.

Katmer ve Gözleme Sacı 1550 W gücü ve 1 sınıf izolasyon özelliği ile bu ürünün fiyatı 109 TL’dir.

Bim 10 Nisan 2020 Cuma Günü Satın Alabileceğiniz Diğer Aktüel Ürünler

Çok Fonksiyonlu Orta Sehpa, orta sehpa, yemek masası, yer sofrası ve tekerlekli olması ile bu aktüel ürünün fiyatı 349 TL’dir.

Dokunmatik Dijital Kol Saatleri, metal kasa, çelik kordon, mıknatıslı özellikleri ile bu bay/bayan kol saatlerinin fiyatı 29,90 TL’dir.

Tek ve Çift kişilik yatak örtülerini Bim alışveriş mağazalarından Bim 10 Nisan 2020 tarihinde satın alabilirsiniz.

Yastık ve yastık kılıflarını aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Terlik, Streç Günlük ayakkabı ve spor ayakkabılarını erkek ve kadın olarak satın alabilirsiniz.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Bim 14 Ağustos…