Bim 10 Kasım 2020 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim mağazalarında Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler belirlendi. Bim 10 Kasım 2020 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Bim 10 Kasım 2020 Salı Aktüel Ürünleri

Bim 10 Kasım 2020 Salı günü satışa sunulacak aktüel ürünler arasında çamaşır çeşitleri, çorap çeşitleri ve çeşitli gıdalar yer almaktadır. Bim bu hafta satışa sunacağı aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları şu şekildedir.

Bim alışveriş mağazalarından çizgili pijama takımlarını 54,90 TL’den satın alabilirsiniz. 2’li alt üst dantelli takım ve üçgen detaylı büstiyerin Bim mağazalarındaki fiyatı 19,90 TL’dir. Kadınlar için 3’lü Bato slip, 3’lü neon slip çeşitlerini 12,90 TL’den satın alabilirsiniz. Bim mağazalarından 2’li boxer ve atlet çeşitlerini aktüel ürünler olarak satın alabilirsiniz. Yetişkin erken ve kadınlar için Bim alışveriş mağazalarından atlet ve boxer çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından yukarıda yayınlamış olduğumuz Bim katalog kitapçığında yer alan aktüel ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Satın alacağınız ürünler arasında babet çorap çeşitleri, dizaltı çorapları, ters havlu kısa konç çoraplar, Puantiyeli külotlu çorap, puantiyeli diz altı çorap ve kısa konç bambu soket çorap yer almaktadır.

Bim Bu Hafta Gıda Aktüel Ürünleri

Bim Bu hafta satışa sunulacak aktüel ürünlerin yer aldığı katalog yukarıda yayınlanmıştır. Bu ürünler arasında Dost laktoksuz süt, İçim organik süt, diyabetik sade helva, Ena natürel zeytinyağı, diyabetik çilek/vişne/kayısı reçeli gibi ürünler yer almaktadır.

İnceten Çiftliği 250 gramlık organik çıtır kabuklu badem 14,05 TL’den Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacaktır. Hazarbey Organik Ulukale Dut kurusunun fiyatı 7,95 TL’dir.

Alvita markasına ait olan 500 gramlık aktüel ürünleri Bim mağazalarından satın alabilirsiniz. Organik kırmızı mercimek, yeşil mercimek, nohut, baldo pirinç, burgu fiyonk makarna ve pilavlık bulgur aktüel ürün olarak satılacaktır.

Just green 1500 ml  organik bebek deterjanı Bim alışveriş mağazalarındaki fiyatı 29,90 TL’dir. Organik Hindistan cevizi yağı 19,90 TL, Ecco soft tuvalet kâğıdı 19,90 TL’dir. Organik Pamuk çorap 2’li kadın/erkek çorap 6,95 TL’dir.

 

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Uzman Klinik Psikolog…